ozdravné pobyty

Zimní pobyt na horách

Týdenní pobyt na Benecku, kde žáci sáňkují a bobují, chodí na pěší túry. Tyto aktivity pomáhají prožívat svůj život plnohodnotně za uplatnění všech svých práv. Takové společné soužití pomáhá budovat příjemné klima ve třídě po zbytek školního roku. Ať žije sport!!!

letní pobyt v termálu

Týdenní pobyt ve Vel'kém Medéru na Slovensku, kde třídní kolektiv na vlastní kůži zkouší společné soužití. Sami si vaříme, uklízíme, staráme se o sebe a především: odpočíváme v léčivých vodách vyvěrajících z tajemného podzemí Žitného ostrova.

pobyt v Chorvatsku

Celý týden se probouzíte v překrásně zařízeném karavanu. K moři je to nepatrný kousek. Uvidíte kouzla uliček, voňavé stánky a najíte se v příjemných chorvatských restauracích. Nechybí ani výlet do Zadaru, kde uslyšíte, jak moře umí zahrát na mořské varhany. Nemine Vás ani celodenní výlet na lodi. Prostě nezapomenutelný zážitek!