Výlet do Prahy na Matějskou

Výlet do Prahy na Matějskou
5. dubna 2019 - Výlet do Prahy na Matějskou

Užili jsme si Matějskou pouť

V pondělí jsme vyrazili na výlet do Prahy. Kam? Na Matějskou pouť, na den pro zdravotně postižené a děti z dětských domovů. Brzy ráno jsme vyrazili vlakem, v Praze jsme nastoupili na metro, pak na tramvaj a už jsme byli na pražském výstavišti. Jako první jsme navštívili akvárium. Viděli jsme žraloky, malé rybky, rejnoky a další. Bylo to žůžo:) Měli jsme ještě čas, tak jsme se nasvačili a posilněni vyrazili na první atrakci - na ruské kolo. To byl výýýhled. Z velkých výšek jsme klesli dolů a zašli jsme na labutě, až se nám málem zatočila hlava. Pro vzrůšo jsme si došli na autodrom. No to vám byla jízda, jezdili jsme o stošest. Poté jsme pokračovali pomalu dál, ještě jsme stihli kolotoč, horskou dráhu a klouzačku. Moc se nám na atrakcích líbilo. Atrakce jsme zakončili střelnicí. Pokusili jsme se vystřelit si nějakou tu růži. A věřte či ne, povedlo se. Pak už nás čekalo jen naplnit si bříška něčím dobrým. Dali jsme si například trdelník či párek v rohlíku. Ještě než jsme se vydali na cestu domů, stavili jsme se u stánku s balónky a pár jich vzali s sebou :) A pak zase tramvaj, metro, vlak a hurá domů. Doma jsme unaveni padli do postýlek a nechali si zdát sny o parádním výletě za atrakcemi. Tak přiští rok zase znova, jo?

Moc děkujeme všem zůčastněným a dobrovolníkům, že jsme mohli vzít děti na velkou, ale parádní, akci :).

Matějská pouť v Praze

55860886_580638142345847_2053273355678646272_n